İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı, Sayın Valimiz Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Güvenlik ve Asayiş Koordinasyon Toplantısı ile Kaymakamlar Toplantısı, Sayın Valimiz Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda, 31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçiminin güvenliği başta olmak üzere ilimizin genel güvenlik ve asayiş konuları değerlendirilerek yapılması gereken çalışmalar, alınması gereken önlemler ile kurumlar arası koordinasyonu gerektiren hususlar görüşüldü.

Sayın Valimiz, seçimin ilimizde huzur ve güven içerisinde gerçekleşmesi için hassas olunması, önleyici tedbirlerin alınması ve görünürlüğün artırılması talimatını vererek, ilimizin asayişinin sağlanması noktasında emeği geçen bütün kurumlarımıza teşekkür etti. Karşılıklı görüş alışverişinin akabinde toplantı sona erdirildi.

Toplantıya; Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Durmuş, Vali Yardımcısı Ahmet Sait Kurnaz, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, İlçe Kaymakamlarımız ve ilgili kurum yetkilileri katıldı.

Ardından ilçelerimizin ihtiyaçlarını, sorunlarını, yatırımlarını ve projelerini değerlendirmek amacıyla İlçe Kaymakamlarının katılımı ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Sayın Valimiz, ilçelerimizde yapımı devam eden ve planlanan kamu yatırımları hakkında ilçe kaymakamlarımızdan bilgi aldı.

Scroll to Top