Kırıkkale Üniversitesi’nde öğrenim görecek öğrencilerin 2023-2024 akademik yılını sağlıklı ve güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla güvenlik tedbirleri toplantısı Sayın Valimiz Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirildi.

Kırıkkale Üniversitesi’nde öğrenim görecek öğrencilerin 2023-2024 akademik yılını sağlıklı ve güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi amacıyla güvenlik tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi.

Sayın Valimiz Mehmet Makas başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, güvenlik başta olmak üzere, ulaşım ve konaklama gibi konularda kurumlar arası koordinasyonu gerektiren konular ayrıntılı olarak görüşüldü.

Yapılan sunumların ardından değerlendirmelerde bulunan Sayın Valimiz, Kırıkkale’de eğitim ve öğrenim gören üniversite öğrencilerinin hepsinin birer emanet olduğunu belirterek, öğrencilerin barınma, ulaşım ve güvenlik gibi konularda herhangi bir sorun yaşamamaları için tüm kurumların iyi bir koordinasyon içinde çalışması gerektiğini vurguladı.

Toplantıya, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ersan Aslan, Vali Yardımcısı Ender Faruk Uzunoğlu, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Barış Cücen ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ ile ilgili kurumların yöneticileri katıldı.

Scroll to Top