Sayın Valimiz Mehmet Makas, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Sağlam ile birlikte şehadetinin üzerinden 7 gün geçen hemşerimiz Şehit Piyade Sözleşmeli Er Semih Yılmaz için düzenlenen “Mevlid-i Şerif ve 7 Yemeği” ne katıldılar.

Sayın Valimiz Mehmet Makas, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Sağlam ile birlikte şehadetinin üzerinden 7 gün geçen hemşerimiz şehit Piyade Sözleşmeli Er Semih Yılmaz için düzenlenen “Mevlid-i Şerif ve 7 Yemeği” ne katıldılar.
Şehidimizin ata ocağında ailesi tarafından düzenlenen “Mevlid-i Şerif ve 7 Yemeği”nde tüm şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua okunmasının akabinde şehidimizin ailesine tekraren sabır ve başsağlığı temennisinde bulunuldu.
Düzenlenen Mevlid-i Şerif ve 7 yemeğine Sayın Valimiz Mehmet Makas ve İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Mehmet Sağlam’ın yanı sıra, AK Parti Kırıkkale Milletvekili Mustafa Kaplan, Mühimmat ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Mehmet Ali Durmuş, Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Barış Cücen, AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Engin Pehlivanlı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.

Scroll to Top