SAYIN VALİMİZ MEHMET MAKAS’IN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

Bugün, emeğin ve dayanışmanın önemini bir kez daha hatırladığımız 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü, tüm dünyada emekçilerin haklarının ve emeğin kıymetinin kutlandığı özel bir gündür. 
Ülkemizin kalkınmasında ve refahında emeği geçen tüm işçi ve emekçilerimize minnettarım. Çalışmalarınızla, alın terinizle bu ülkeyi inşa ettiniz ve bizleri bugünlere taşıdınız.
Devletimiz, her zaman emekçinin ve üretenin yanında olmuştur. Emekçilerimizin haklarının korunması ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için birçok adım atılmıştır. Emekçilerimizin refahı ve mutluluğu bizim için her şeyden önemlidir. Onların haklarını korumak ve daha iyi bir gelecek inşa etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşünceler içinde, büyük ve güçlü Türkiye idealimize alın teri ve emekleriyle katkı sağlayan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, bereketli bir ömür diliyorum.

Scroll to Top